jedalny listok

Počítadlo prístupov

211582

JSN imageshow Module

SKI PARK Ružomberok sa nachádza v krásnom prostredí Velkej Fatry v nadmorskej výške 545 až 1209 m.n.m. 

Je umiestnené asi 1 km od centra mesta Ružomberok v príjemnom prostredí Hrabovskej doliny. SKI PARK Ružomberok je známy svojou výbornou geografickou polohou, pretože mesto Ružomberok leží na hlavnom cestnom turistickom tahu Žilina – Vysoké Tatry.

Je vyhladávaným miestom oddychu nielen pre domácich návštevníkov, ale aj zahranicných turistov. Je to jedno z najmodernejších stredísk na Slovensku, s vysokým štandardom služieb, servisným programom a starostlivostou o zákazníka.

Počas letnej sezóny môžete v SKI PARKu Ružomberok využit 8 - miestnu kabínkovú lanovku , ktorou sa vyveziete priamo do strediska na Malinô Brdo. Okolie strediska ponúka výborné možnosti navštíviť atraktívne destinácie ako je drevená obec Vlkolínec (UNESCO), máte možnost podniknút túru okolo Sidorova, či vychnutnať si prechod po hrebeni Velľej Fatry smerom na Smrekovicu. Pre milovníkov cykloturistiky sa v okolí strediska nachádza veľa zaujímavých cyklotrás.

  KONTAKTUJTE NÁS

AGROTOUR, d.s.o 
Korytnická 568 
034 73 Liptovská Osada 

mobil : 0905 43 69 12 
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Konateľ:
PhDr. Jaroslav Ulík 
0905 43 69 12

  REZERVÁCIA UBYTOVANIA
JSN Dome template designed by JoomlaShine.com